VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii” VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii”
VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2 VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi” Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi”
Chiar dacă a luat campionatul, Becali nu s-a putut abţine şi a pus la zid mai mulţi jucători de la FCSB, după eşecul contra Craiovei: ”Doar el a fost mai viu!” | VIDEO EXCLUSIV

Gigi Becali a intrat în direct după eşecul contra Craiovei şi a şocat pe toată lumea: ”Gâlcă nu e de talia mea. Bine că mi-aţi adus antrenori cu care să mă lupt!” | VIDEO EXCLUSIV

”Am avut şanse de a marca şi trebuia să fim şi mai concentraţi”. Reacţia lui Elias Charalambous, după primul eşec în play-off ”Am avut şanse de a marca şi trebuia să fim şi mai concentraţi”. Reacţia lui Elias Charalambous, după primul eşec în play-off

Alte campionate externe Publicat de Daian Cutu pe 11 sep 2020

Campionatul Turciei se vede şi în acest sezon în direct pe Look. Fenerbache a câştigat pe terenul celor de la Rizespor, cu scorul de 2-1.

Cei de la Fener au avut şansa de a deschide scorul, dar Erkin a ratat o lovitură de pedeapsă. Gazdele au fost cele care au marcat, în minutul 59, prin veteranul ceh Skoda, care a trimis imparabil, cu o lovitură de cap, după o centrare de pe partea stângă, venită de la Melnjak.

Cei de la Fenerbache au întors soarta partidei pe final. Mai întâi Gonul a egalat, după un corner, iar în minutul 88, Sosa a transformat a doua lovitură de pedeapsă pe care echipa sa a primit-o în această partidă şi astfel a stabilit scorul final.