Victor Wembanyama a fost desemnat cel mai bun debutant al anului Victor Wembanyama a fost desemnat cel mai bun debutant al anului
Halterofilul Oleksandr Pielieshenko, care a participat la JO de la Rio, a murit pe front în Ucraina Halterofilul Oleksandr Pielieshenko, care a participat la JO de la Rio, a murit pe front în Ucraina
VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi
VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga
VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii” VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii”
VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2 VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2

VIDEO | ŢUCUDEAN, DUPĂ CE A FOST DECISIV DIN NOU PENTRU CFR: ”AM AVUT INSPIRAŢIE”

Superliga Publicat pe 4 mar 2019

George Ţucudean a rezolvat de unul singur meciul cu Sepsi Sfântu Gheorghe, terminat 1-0 pentru CFR Cluj. Atacantul formaţiei din Gruia a ajuns la 16 reuşite în Liga 1 şi e lider în topul marcatorilor.