”Vom juca la intensitate maximă”. Alex Chipciu promite că ”U” Cluj va da totul cu Dinamo ”Vom juca la intensitate maximă”. Alex Chipciu promite că ”U” Cluj va da totul cu Dinamo
VIDEO | FC Botoşani - FC Voluntari 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii au fost mai periculoşi în prima repriză VIDEO | FC Botoşani - FC Voluntari 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii au fost mai periculoşi în prima repriză
Elias Charalambous, anunţ surprinzător despre prelungirea contractului cu FCSB. ”Vom vedea” Elias Charalambous, anunţ surprinzător despre prelungirea contractului cu FCSB. ”Vom vedea”
Antrenorul din Superliga, nemulţumit înaintea partidei din play-out. „Dumnezeu ar trebui să fie supărat pe ei” Antrenorul din Superliga, nemulţumit înaintea partidei din play-out. „Dumnezeu ar trebui să fie supărat pe ei”
VIDEO | Sărbătoare la Slobozia! Unirea a celebrat alături de fani prima promovare din istorie în Superliga VIDEO | Sărbătoare la Slobozia! Unirea a celebrat alături de fani prima promovare din istorie în Superliga
Sumele incredibile pe care super-bogaţii le cheltuiesc pe pachete exclusive pentru Jocurile Olimpice de la Paris Sumele incredibile pe care super-bogaţii le cheltuiesc pe pachete exclusive pentru Jocurile Olimpice de la Paris

VIDEO | UMILINŢĂ TOTALĂ PENTRU STANDARD, LA CÂTEVA ZILE DUPĂ CE MARIN A SEMNAT CU AJAX

Video Publicat pe 9 apr 2019

Răzvan Marin nu s-a bucurat prea mult după semnarea contractului cu Ajax. Până să debuteze acolo, românul trebuie să mai stea la Standard, iar ultimul meci nu a ieşit bine. Formaţia din Liege a pierdut cu 4-0 pe terenul celor de la Club Brugge. Gazdele au deschis scorul după autogolul lui Vanheusden. Două minute mai târziu, Schrijvers a majorat diferenţa. Dennis a dus apoi scorul la 3-0 pentru Brugge. Tabela a fost închisă în minutul 80, de către Wesley Moraes. Standard e pe 3 în play-off-ul din Belgia, cu 33 de puncte. Club Brugge ocupă locul 2, având 37 de puncte.