Cernea, apărat după ce a bruscat un copil de mingi! "L-a împins puţin cu burta" Cernea, apărat după ce a bruscat un copil de mingi! "L-a împins puţin cu burta"
S-a scris istorie în Ligue 1! Performanţa reuşită în campionatul francez după 47 ani S-a scris istorie în Ligue 1! Performanţa reuşită în campionatul francez după 47 ani
VIDEO | Corvinul - Şelimbăr, luni, de la 15:00, în direct pe Prima Sport 1. Duel tare în Liga 2 VIDEO | Corvinul - Şelimbăr, luni, de la 15:00, în direct pe Prima Sport 1. Duel tare în Liga 2
VIDEO | Petrolul - FC Botoşani, ASTĂZI, de la 17:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci crucial pentru moldoveni VIDEO | Petrolul - FC Botoşani, ASTĂZI, de la 17:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci crucial pentru moldoveni
VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 20:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Giuleştenii, în căutarea primei victorii din play-off VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova, ASTĂZI, de la 20:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Giuleştenii, în căutarea primei victorii din play-off
Laszlo Dioszegi, decizie fără precedent! "Dau primă triplă" | VIDEO EXCLUSIV Laszlo Dioszegi, decizie fără precedent! "Dau primă triplă" | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | VICTORIA CARE O FACE PE LIVERPOOL SĂ VISEZE LA TITLU. SALAH A DAT GOLUL ANULUI CU CHELSEA

Video Publicat pe 15 apr 2019

Liverpool s-a impus în faţa lui Chelsea şi a revenit pe primul loc în Premier League. Pe finalul primei reprize a derby-ului de pe Anfield, Matip putea deschide scorul, dar Kepa i-a salvat pe albaştri. Echipa antrenată de Jurgen Klopp a înscris prin Mane în minutul 51 din centrarea lui Henderson. După două minute, Salah a majorat avantajul gazdelor, marcând printr-un şut de la 20 de metri care poate concura la golul anului în Premier League. Albaştrii puteau reveni în meci, dar Hazard a lovit bara în minutul 58, după ce a rămas singur cu Allison. În urma acestei victorii, Liverpool are două puncte peste City, dar echipa lui Guardiola are o restanţă cu rivalii de la United. Cormoranii vor juca miercuri returul cu Porto din sferturile Champions League. Meciul va fi transmis de LOOK SPORT, începând cu ora 22:00.