VIDEO | Situaţia e foarte dificilă, dar Kopic vede şi părţile bune. ”Rămân la părerea mea că am jucat bine” VIDEO | Situaţia e foarte dificilă, dar Kopic vede şi părţile bune. ”Rămân la părerea mea că am jucat bine”
Ahmed Bani, prestaţie bună pe Cluj Arena, dar insuficientă. ”Nu vreau să mă gândesc la retrogradare” Ahmed Bani, prestaţie bună pe Cluj Arena, dar insuficientă. ”Nu vreau să mă gândesc la retrogradare”
VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 3-3. Remiză frăţească care îi încurcă rău de tot pe ”câini” VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 3-3. Remiză frăţească care îi încurcă rău de tot pe ”câini”
VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană
Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2 Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | VICTORIE DRAMATICĂ PENTRU REAL LA AMSTERDAM. AJAX A AVUT UN GOL ANULAT DUPĂ CONSULTAREA VAR

Video Publicat pe 14 feb 2019

Campioana Europei a făcut un prim pas către sferturile Champions League, după 2-1 cu Ajax Amsterdam. Lăncierii au reuşit să marcheze în minutul 36, la lovitura de cap a lui Nicolas Tagliafico. Centralul Dusan Tadic a consultat, însă, proba video şi a anulat golul pe motiv de offside (39:15). După revenirea de la cabine, Real Madrid a deschis scorul prin Karim Benzema. Francezul a ajuns, astfel, la 5 reuşite în actuala ediţie de Champions League. Hakim Ziyech a egalat pentru olandezi după un contraatac rapid. Realul nu a renunţat şi a revenit la conducere prin golul lui Marco Asensio. Ajax a avut o şansă uriaşă de 2-2, dar Dolberg nu l-a putut învinge pe Courtois din poziţie ideală. A doua manşă este programată pe 5 martie, în capitala Spaniei.