VIDEO EXCLUSIV | Cristi Balaj i-a răspuns lui Daniel Niculae. ”La arbitraj am pretenţia că mă pricep mai bine” VIDEO EXCLUSIV | Cristi Balaj i-a răspuns lui Daniel Niculae. ”La arbitraj am pretenţia că mă pricep mai bine”
Dan Nistor sună adunarea. ”Caracterele puternice se văd în momentele grele” Dan Nistor sună adunarea. ”Caracterele puternice se văd în momentele grele”
VIDEO ǀ Eugen Neagoe acuză arbitrajul de la meciul cu Farul, deşi reluările îl contrazic. ”Noi inventăm regulamente?!” VIDEO ǀ Eugen Neagoe acuză arbitrajul de la meciul cu Farul, deşi reluările îl contrazic. ”Noi inventăm regulamente?!”
VIDEO ǀ ”60 de minute am jucat foarte bine”. Gică Hagi a primit un cadou frumos de ziua sa VIDEO ǀ ”60 de minute am jucat foarte bine”. Gică Hagi a primit un cadou frumos de ziua sa
EXCLUSIV VIDEO | Vasile Miriuţă nu crede că Edjouma valorează două milioane de euro. ”Dacă ei voiau să îl cumpere acum, banii erau deja la FCSB în conturi” EXCLUSIV VIDEO | Vasile Miriuţă nu crede că Edjouma valorează două milioane de euro. ”Dacă ei voiau să îl cumpere acum, banii erau deja la FCSB în conturi”
VIDEO ǀ Farul Constanţa – Universitatea Craiova 2-1. Trupa lui Hagi revine pe primul loc în Superliga VIDEO ǀ Farul Constanţa – Universitatea Craiova 2-1. Trupa lui Hagi revine pe primul loc în Superliga

VIDEO | Victorie la limită pentru FCSB cu CS Mioveni! Ianis Stoica şi Sorin Şerban au decis partida

FCSB Publicat de Emanoil Ursache pe 6 iul 2022

Ianis Stoica a marcat, în minutul 18, singurul gol al partidei amicale dintre FCSB şi CS Mioveni, din centrarea fundaşului stânga Sorin Şerban.

”Roş-albaştrii” au ajuns graţie noului atacant principal al echipei la a treia victorie consecutivă din tot atâtea posibile în perioada de pregătire.

Anterior, FCSB s-a distrat la scoruri de tenis cu Sfântu Gheorghe (6-0) şi Zimbru Chişinău (6-1), ambele formaţii din Republica Moldova.

Eşecul suferit de CS Mioveni a fost ultimul test înaintea începerii sezonului din Liga 1 pentru argeşeni.

De cealaltă parte, elevii lui Toni Petrea vor mai disputa un amical, contra Oţelului Galaţi. Partida este programată sâmbătă, 9 iulie, la Galaţi.