”Am fost sub orice critică”. Csikszereda e aproape OUT din lupta pentru promovarea directă! Robert Ilyes, foarte dezamăgit ”Am fost sub orice critică”. Csikszereda e aproape OUT din lupta pentru promovarea directă! Robert Ilyes, foarte dezamăgit
Numele sonor care a refuzat banca tehnică a celor de la Bayern Munchen Numele sonor care a refuzat banca tehnică a celor de la Bayern Munchen
Antrenorul Will Still a părăsit clubul Stade de Reims Antrenorul Will Still a părăsit clubul Stade de Reims
Lovitură pentru naţionala Franţei! Un nume important nu va juca la EURO Lovitură pentru naţionala Franţei! Un nume important nu va juca la EURO
Rămăşiţele lui Diego Maradona ar putea ajunge într-un mausoleu la Buenos Aires Rămăşiţele lui Diego Maradona ar putea ajunge într-un mausoleu la Buenos Aires
După înfrângerea de la simplu, Ana Bogdan a pierdut şi în proba de dublu de la Catalonia Open După înfrângerea de la simplu, Ana Bogdan a pierdut şi în proba de dublu de la Catalonia Open

VIDEO | AJAX-UL LUI RĂZVAN MARIN E ÎN GRUPELE CHAMPIONS LEAGUE. CUM S-A DESCURCAT ROMÂNUL ÎN MECIUL CU APOEL

Champions League Publicat pe 29 aug 2019

Ajax s-a calificat în grupele UEFA Champions League, după ce a reuşit să treacă de ciprioţii de la APOEL, 2-0. Golurile învingătorilor au fost reuşite de Alvarez, în minutul 43, şi de Tadic, în minutul 80. În tur, meciul s-a încheiat la egalitate, 0-0. Românul Răzvan Marin a fost rezervă şi a intrat pe teren abia în minutul 89, în locul mexicanului Edson ALvarez, când soarta calificării era deja decisă.