”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | Atletico Madrid a învins cu 3-0 pe Valencia, în etapa a 26-a

La Liga Publicat pe 19 mar 2023

Atletico Madrid a învins sâmbătă, pe teren propriu, scor 3-0, gruparea Valencia, într-un meci contând pentru etapa a 26-a din La Liga.

Echipa lui Diego Simeone s-a impus fără mari probleme în meciul cu Valencia. La pauză a fost doar 1-0, după reuşita lui Griezmann din minutul 23. După pauză, în minutul 49, Carrasco a făcut 2-0, iar în minutul 67 Lemar a stabiit scorul final.

Cu această victorie Atletico adună 51 de puncte şi este pe locul al treilea în clasament, iar Valencia se află abia pe locul 17, cu 26 de puncte.

Atletico Madrid – Valencia 3-0 (Griezmann 23, Carrasco 49, Lemar 67)