PSV Eindhoven a cucerit al 25-lea titlu din istorie după un sezon impecabil PSV Eindhoven a cucerit al 25-lea titlu din istorie după un sezon impecabil
Întorsătură de situaţie! Adevăratul motiv al întâlnirii dintre Dan Şucu şi Marius Şumudică Întorsătură de situaţie! Adevăratul motiv al întâlnirii dintre Dan Şucu şi Marius Şumudică
VIDEO | Petrolul - Oţelul 1-1, în direct la Prima Sport 1! Gălăţenii au egalat în finalul primei părţi VIDEO | Petrolul - Oţelul 1-1, în direct la Prima Sport 1! Gălăţenii au egalat în finalul primei părţi
Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid
Victor Piţurcă i-a distrus pe cei de la CSA Steaua: ”Bine că a rămas în Liga 2!”

Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi” Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi”

VIDEO | BARCELONA CÂŞTIGĂ GREU CU VILLARREAL ŞI URCĂ PE LOCUL 4 ÎN LA LIGA

La Liga Publicat pe 25 sep 2019

FC Barcelona a reuşit să câştige meciul cu Villarreal, 2-1, în direct pe LOOK SPORT. Francezul Griezmann a deschis scorul rapid, în minutul 6, iar Arthur a majorat diferenţa pe tabelă din minutul 15, însă oaspeţii au revenit în joc după golul reuşit de Cazorla, cu un minut înainte de finalul primei reprize. De altfel, acesta a fost şi scorul final, 2-1, iar după această victorie Barcelona urcă pe locul 4 cu 10 puncte. Villarreal este în schimb pe 8 cu 8 puncte.