"O să îi facem absolut toate poftele. Nu îl rugăm decât un singur lucru". Neluţu Varga, mesaj ferm pentru Dan Petrescu | VIDEO EXCLUSIV "O să îi facem absolut toate poftele. Nu îl rugăm decât un singur lucru". Neluţu Varga, mesaj ferm pentru Dan Petrescu | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc campioana României VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oltenii întâlnesc campioana României
VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova, astăzi, de la 18:00, în direct la Prima Sport 1! Meci crucial pentru olteni VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova, astăzi, de la 18:00, în direct la Prima Sport 1! Meci crucial pentru olteni
VIDEO | Hermannstadt - Poli Iaşi, astăzi, de la 15:00, în direct la Prima Sport 1! Sibienii pot urca pe primul loc în play-out VIDEO | Hermannstadt - Poli Iaşi, astăzi, de la 15:00, în direct la Prima Sport 1! Sibienii pot urca pe primul loc în play-out
Lando Norris l-a învins pe Max Verstappen pe circuitul de la Miami şi a obţinut prima victorie în Formula 1 Lando Norris l-a învins pe Max Verstappen pe circuitul de la Miami şi a obţinut prima victorie în Formula 1
Neluţu Varga, decizie finală cu privire la Tachtsidis

VIDEO | BENFICA A FĂCUT INSTRUCŢIE CU NOU-PROMOVATA PACOS DE FERREIRA

Primeira Liga Publicat pe 11 aug 2019

Benfica Lisabona a trecut fără probleme de Pacos de Ferreira, aseară, într-un meci din cadrul etapei inaugurale a primei ligi portugheze, Primeira Liga. În direct pe Look PLUS, gazdele au deschis scorul în minutul 26 prin Tavares. iar Pizzi, în minutul 32 (din penalty) şi 74, Seferovic în minutul 74 şi Vincius în minutul 84 au stabilit scorul final, 5-0 pentru Benfica.