VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare
Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi” Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi”
Un titular de la CFR Cluj l-a înjurat pe David Miculescu! Care a fost reacţia jucătorilor campioanei Un titular de la CFR Cluj l-a înjurat pe David Miculescu! Care a fost reacţia jucătorilor campioanei
Minaur Baia Mare, înfrângere cu Valur şi în returul semifinalelor din European Cup
Bologna se încurcă de codaşa Udinese şi ratează şansa de a urca pe podium în Serie A Bologna se încurcă de codaşa Udinese şi ratează şansa de a urca pe podium în Serie A
Neluţu Varga a reacţionat după declaraţiile făcute de Gigi Becali! ”Nu are nicio treabă cu antrenoratul” Neluţu Varga a reacţionat după declaraţiile făcute de Gigi Becali! ”Nu are nicio treabă cu antrenoratul”

VIDEO | Chindia Târgovişte - CS Mioveni 0-2. Situaţie tot mai complicată pentru Vasile Miriuţă

Chindia Târgoviște Publicat pe 9 nov 2023

CS Mioveni a câştigat cu scorul de 2-0, pe terenul celor de la Chindia Târgovişte, în primul meci al etapei cu numărul 13 din Liga 2.

Chindia Târgovişte - CS Mioveni 0-2 (Toma 9, Gogor 39), în direct la Prima Sport 1. Echipele de start:

• Chindia: Răilean – Anişorat, Plamada, Marc, Roberto – Prejmerean (cpt.), Bocaciuc, Cojocaru, Tache –  Şerban – Moldoveanu
  • CS Mioveni: Croitoru – Gogor, Dandea, Garutti – Ignat, Traşcu, Massaro, Toma – Serbănică (cpt.), Duţan, Blănaru

Minutul 90+4: Final de meci! Mioveni se impune cu 2-0.

Minutul 57: Şerban reia din drop puţin peste poartă.

Minutul 45+2: Pauză! Chindia conduce cu 2-0.

Minutul 39: GOL CS Mioveni! Centralul Mladinovici a gestionat perfect! Nu a ţinut cont de decizia tuşierului şi a validat un gol corect pentru Mioveni. Marcator a fost Gogor.

Minutul 21: Moldoveanu a reluat acrobatic din foarfecă o minge din corner. Croitoru a respins cu dificultate.

Minutul 9: GOL CS Mioveni! Şerbănică trage de la distanţă, portarul respinge în faţă, iar Toma profită pe respingere

Minutul 3: Duţan reia din 4 metri pe lângă poartă din poziţie ideală. Mingea a fost trimisă din flanc.