VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie
Marius Şumudică, revenire de senzaţie în Superligă. Anunţul a fost făcut: ”El va fi noul antrenor!”

VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor
Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin
VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid
VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă

VIDEO | Cristiano Ronaldo, la un pas să îl bată pe arbitru

Staruri din fotbal Publicat de Tudor Moisa pe 9 apr 2024

Atacantul echipei Al-Nassr, Cristiano Ronaldo, a fost eliminat pe finalul partidei de luni, în semifinala Supercupei Arabiei Saudite, pierdută cu 1-2 în faţa echipei Al-Hilal.

Jucătorul a fost eliminat cu patru minute înainte de final pentru că a dat un cot unui adversar, când echipa sa era condusă cu 2-0.

Revoltat de cartonaşul roşu, Cristiano Ronaldo a ridicat ameninţător pumnul spre arbitru, iar videoclipul a devenit viral.

Pentru Al-Hilal au marcat Al Dawsari (61) şi Malcom (72), iar Sadio Mané a redus din diferenţă în prelungiri (90+9).