Agentul lui Neil Lennon a făcut anunţul! Când este aşteptat tehnicianul nord-irlandez să ajungă în Giuleşti Agentul lui Neil Lennon a făcut anunţul! Când este aşteptat tehnicianul nord-irlandez să ajungă în Giuleşti
„Poate ajunge FCSB în faza grupelor Ligii Campionilor?”. Fostul mare jucător al „roş-albaştrilor” a dat un răspuns clar „Poate ajunge FCSB în faza grupelor Ligii Campionilor?”. Fostul mare jucător al „roş-albaştrilor” a dat un răspuns clar
Federaţia palestiniană a cerut suspendarea Israelului. Când va anunţa FIFA o decizie Federaţia palestiniană a cerut suspendarea Israelului. Când va anunţa FIFA o decizie
La 41 de ani, etiopianul Kenenisa Bekele a fost selecţionat pentru maratonul olimpic de la Paris La 41 de ani, etiopianul Kenenisa Bekele a fost selecţionat pentru maratonul olimpic de la Paris
PAOK-ul lui Răzvan Lucescu a demolat-o pe Panathinaikos şi a lăsat-o fără antrenor PAOK-ul lui Răzvan Lucescu a demolat-o pe Panathinaikos şi a lăsat-o fără antrenor
Aspectul care a făcut diferenţa pentru Corvinul Hunedoara. „Aşa au bătut CFR Cluj şi au câştigat Cupa României” Aspectul care a făcut diferenţa pentru Corvinul Hunedoara. „Aşa au bătut CFR Cluj şi au câştigat Cupa României”

VIDEO | Cu Ronaldo titular, Al Nassr se face de râs pe teren propriu! Înfrângere cu o echipă care se bate la retrogradare

Arabia Saudita Publicat pe 7 mar 2024

Al Nassr Riyadh a pierdut duelul de pe teren propriu cu formaţia Al-Raed, scor 1-3, într-un meci din etapa 23 a Saudi Pro League

• Partidele din Saudi Pro League se văd pe canalele Prima Sport

Al-Raed a deschis scorul în minutul 18, dar s-au văzut egalaţi de cei de la Al Nassr 6 minute mai târziu, prin reuşita lui Yahya.

Imediat după pauză, gazdele au trecut din nou la conducerea partidei, iar în minutul 87 au stabilit scorul final al meciului. S-a terminat 1-3, iar formaţia lui Cristiano Ronaldo rămâne pe locul 2, cu 53 de puncte, la 9 "lungimi" de liderul Al-Hilal, care are un meci mai puţin.