Gigi Becali vrea să îi fure fundaşul lui Hagi: „Semnează!” Gigi Becali vrea să îi fure fundaşul lui Hagi: „Semnează!”
O tenismenă cu renume şi-a anunţat retragerea O tenismenă cu renume şi-a anunţat retragerea
Mesajul care sigur o va înfuria pe CSA Steaua! Ce a apărut pe contul oficial al celor de la FCSB, după câştigarea titlului Mesajul care sigur o va înfuria pe CSA Steaua! Ce a apărut pe contul oficial al celor de la FCSB, după câştigarea titlului
VIDEO | Poli Iaşi - UTA, astăzi, de la 18:15, în direct la Prima Sport 1! Moldovenii pot scăpa de „zona roşie” VIDEO | Poli Iaşi - UTA, astăzi, de la 18:15, în direct la Prima Sport 1! Moldovenii pot scăpa de „zona roşie”
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Continuă lupta nebună pentru locul 2 în Superliga VIDEO | CFR Cluj - Sepsi, ASTĂZI, de la 21:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Continuă lupta nebună pentru locul 2 în Superliga
VIDEO | Gloria Buzău - CS Mioveni, duminică, de la 11:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci important pentru promovare în Liga 2 VIDEO | Gloria Buzău - CS Mioveni, duminică, de la 11:00, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Meci important pentru promovare în Liga 2

VIDEO | I-A LOVIT ARGEŞUL. PETROLUL A PIERDUT DUPĂ UN MECI CU MULTE RATĂRI

Video Publicat pe 11 apr 2019

FC Argeş a pus capăt seriei de rezultate bune a Petrolului, care avea două victorii la rând, fără gol primit. Echipa unde a strălucit Nicolae Dobrin a deschis scorul în minutul 4, prin Vasile Buhăescu. Fostul dinamovist, Robert Moldoveanu, a restabilit egalitatea pentru prahoveni. Kozoronis putea face 2-1 pentru echipa din Ploieşti. Portarul oaspeţilor a prins, însă, fără probleme şutul grecului. O şansă şi mai mare pentru Petrolul a venit de la Chindriş. În minutul 32, trupa lui Gigi Mulţescu a trecut iar pe lângă gol, după şutul lui Marinescu. Nici Arnăutu nu a avut mai mult noroc la faza următoare. Dacă Petrolul nu a găsit drumul spre victorie, a făcut-o Argeşul. Oaspeţii au dat lovitura după pauză, la execuţia senzaţională a lui Cătălin Barbu. Piteştenii sunt pe 6, cu 53 de puncte. Clubul din Trivale are 15 victorii, 8 egaluri şi 6 înfrângeri în Liga a 2-a. Ploieştenii se află pe 4, cu 59 de puncte, şi păstrează şanse la promovare. Lupii au câştigat 18 jocuri, au pierdut 6, iar alte 5 s-au terminat la egalitate.