Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid
Victor Piţurcă i-a distrus pe cei de la CSA Steaua: ”Bine că a rămas în Liga 2!”

Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi” Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi”
VIDEO | Petrolul - Oţelul 1-0, în direct la Prima Sport 1! Grozav deschide scorul din penalty VIDEO | Petrolul - Oţelul 1-0, în direct la Prima Sport 1! Grozav deschide scorul din penalty
”Lucrăm doar la asta! Orice altceva poate să mai aştepte”. Dan Şucu doreşte un antrenor legendar la Rapid ”Lucrăm doar la asta! Orice altceva poate să mai aştepte”. Dan Şucu doreşte un antrenor legendar la Rapid
Jucătorul echipei Molenbeek, Reine-Adélaide, a suferit o comoţie cerebrală după ce a fost lovit de o minge în faţă Jucătorul echipei Molenbeek, Reine-Adélaide, a suferit o comoţie cerebrală după ce a fost lovit de o minge în faţă

VIDEO | INTER O DETRONEAZĂ PE JUVENTUS ÎN SERIE A. NERRAZZURII AU CÂŞTIGAT LA LIMITĂ CU UDINESSE ŞI AU URCAT PE PRIMUL LOC ÎN CLASAMENT

Video Publicat pe 15 sep 2019

Inter a reuşit să treacă de Udinesse (1-0), într-un meci din etapa a 3-a a primei ligi italiene. În direct pe LOOK SPORT 2, gazdele au avut din prima repriză un om în plus, după ce De Paul i-a lăsat pe cei de la Udinesse în inferioritate încă din minutul 35.

Chiar şi aşa, oaspeţii au rezistat până în minutul 44, când Sensi a marcat unicul gol al meciului, graţie căruia Inter s-a impus şi a depăşit-o pe campioana Juventus Torino în clasament, fiind noul lider în Serie A.