VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie
Marius Şumudică, revenire de senzaţie în Superligă. Anunţul a fost făcut: ”El va fi noul antrenor!”

VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor
Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin
VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid
VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă

VIDEO | MECI DE COŞMAR PENTRU CHIRICHEŞ ŞI DE ZERBI. SASSUOLO PIERDE LA ROMA, DUPĂ O PRIMĂ REPRIZĂ DE UITAT

Video Publicat pe 15 sep 2019

Roma s-a impus pe teren propriu fără probleme în faţa lui Sassuolo, echipă la care Chiricheş a evoluat titular. Gazdele au câştigat cu 4-2 un meci în care la pauză aveau un avantaj de patru goluri, după reuşitele lui Cristante (minutul 12), Dzeko (20), Mkhitaryan (22) şi Kluivert (33).

După reluare, Sassuolo a profitat de relaxarea romanilor şi a marcat de două ori, prin Berardi (minutele 53 şi 72), insuficient pentru a obţine măcar un punct. Roma este abia la prima victorie în nou sezon de campionat şi este pe locul 7 cu 5 puncte, iar Sassuolo este pe 12 cu numai 3 puncte. Pe primul loc este Inter, echipă care a acumulat 9 puncte din tot atâtea posibile după primele 3 etape din Serie A.