VIDEO ǀ Toni Petrea nu acceptă uşor prelungirea contractului cu FCSB: ” Depinde de mai multe lucruri!” VIDEO ǀ Toni Petrea nu acceptă uşor prelungirea contractului cu FCSB: ” Depinde de mai multe lucruri!”
VIDEO | Octavian Popescu crede că gerşelile de arbitraj au făcut ca partida cu CFR să nu conteze. ”Poate dacă nu erau greşelile de arbitraj” VIDEO | Octavian Popescu crede că gerşelile de arbitraj au făcut ca partida cu CFR să nu conteze. ”Poate dacă nu erau greşelile de arbitraj”
Răzvan Marin a retrogradat alături de Cagliari în Serie B. Salernitana, la care este împrumutat Drăguşin, s-a salvat Răzvan Marin a retrogradat alături de Cagliari în Serie B. Salernitana, la care este împrumutat Drăguşin, s-a salvat
VIDEO | Deac, omul pentru care vacanţa nu există: "Când nu mai pot, las pe altul mai tânăr. Nu mai sper la echipa naţională!" VIDEO | Deac, omul pentru care vacanţa nu există: "Când nu mai pot, las pe altul mai tânăr. Nu mai sper la echipa naţională!"
Cadiz, echipa lui Florin Andone, se menţine în La Liga. Granada a retrogradat Cadiz, echipa lui Florin Andone, se menţine în La Liga. Granada a retrogradat
FC Copenhaga campioană în Danemarca, Steaua Roşie Belgrad în Serbia FC Copenhaga campioană în Danemarca, Steaua Roşie Belgrad în Serbia

VIDEO | Meciul românilor din Turcia: Gaziantep - Yeni Malatyaspor, suspendat din cauza ninsorii

Alte campionate externe Publicat de Răzvan Cîrceag pe 18 ian 2022

Meciul dintre echipa Gaziantep, la care Alexandru Maxim şi Alin Toşca au fost titulari, şi Yeni Malatyaspor, formaţia pregătită de Marius Şumudică, a fost suspendat, marţi, din cauza ninsorii abundente.

După ce s-a jucat doar o repriză, partida a fost suspendată, iar antrenorul Marius Şumudică a primit al doilea galben după o discuţie pe culoarul care duce la vestiare cu arbitrul Umit Ozturk. Românul nu a fost de acord cu suspendarea meciului.

Partida contând pentru etapa a XXII-a a campionatului Turciei, va continua miercuri, de la ora 17.00, cu repriza a doua, şi de la scorul de 0-0.