"U" Cluj îşi bate joc de un tânăr de 18 ani! Situaţie uluitoare la formaţia ardeleană "U" Cluj îşi bate joc de un tânăr de 18 ani! Situaţie uluitoare la formaţia ardeleană
Louis Munteanu, avertizat să nu meargă la FCSB. „El nu este pe placul viziunii lui Gigi Becali, v-o spun 100%” Louis Munteanu, avertizat să nu meargă la FCSB. „El nu este pe placul viziunii lui Gigi Becali, v-o spun 100%”
Jucătorul va fi indisponibil pentru meciul PSG - Dortmund şi ar putea rata EURO Jucătorul va fi indisponibil pentru meciul PSG - Dortmund şi ar putea rata EURO
E OUT! Universitatea Craiova pierde un om de bază în acest final de sezon. „Are o leziune musculară” E OUT! Universitatea Craiova pierde un om de bază în acest final de sezon. „Are o leziune musculară”
Primele imagini din serialul despre Ayrton Senna care va avea premiera pe Netflix Primele imagini din serialul despre Ayrton Senna care va avea premiera pe Netflix
VIDEO | Al Nassr - Al Khaleei 3-1. Cristiano Ronaldo, reuşită de senzaţie şi o nouă „dublă”, în semifinalele Cupei Regelui VIDEO | Al Nassr - Al Khaleei 3-1. Cristiano Ronaldo, reuşită de senzaţie şi o nouă „dublă”, în semifinalele Cupei Regelui

VIDEO | NAPOLI I-A PREDAT O LECŢIE DE FOTBAL LUI LIVERPOOL. CAMPIONII EUROPEI, PALIZI PE „SAN PAOLO”

Champions League Publicat pe 18 sep 2019

Napoli s-a impus clar în faţa lui Liverpool, 2-0, într-un meci din cadrul grupei E a UEFA Champions League. În direct pe LOOK SPORT, gazdele au deschis târziu scorul prin Mertens, care a transformat un penalty în minutul 82. Reuşita belgianului a fost urmată de golul lui Llorente, în minutul 90+2, care a stabilit scorul final, 2-0 pentru Napoli.

Pentru italieni urmează o deplasare în Belgia, pe terenul echipei pentru care joacă Ianis Hagi, Genk. Meciul se va disputa pe 2 octombrie. Tot atunci, deţinătoarea UEFA Champions League va întâlni pe „Anfield” revelaţia Salzburg, după ce austriecii au pulverizat în această seară pe Genk, scor 6-2.