NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat
LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 1-1, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii reuşesc egalarea LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 1-1, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii reuşesc egalarea
A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern
Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre” Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre”
Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene" Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene"
Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025 Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025

VIDEO | NAPOLI, VICTORIE CHINUITĂ CU BRESCIA ÎN SERIE A

Noutăți Publicat pe 29 sep 2019

Napoli s-a impus pe teren propriu în faţa Bresciei, 2-1, într-un meci din etapa a 6-a din Serie A. Gazdele au deschis scorul prin Mertens (minutul 13), iar Manolas a majorat diferenţa în minutele de prelungire ale primei reprize.

După reluare, Balotelli a înscris pentru „rândunele”, în minutul 67, însă Napoli a reuşit să se impună în final. După acest rezultat, napoletanii se află pe locul 4, cu 12 puncte, iar Brescia e abia a 14-a cu numai 6 puncte.