LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 0-1, în direct la Prima Sport 1! Deschidere rapidă de scor LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 0-1, în direct la Prima Sport 1! Deschidere rapidă de scor
A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern
Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre” Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre”
Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene" Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene"
Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025 Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025
Kasatkina spune că "a primit garanţii" privind siguranţa sportivelor gay în Arabia Saudită Kasatkina spune că "a primit garanţii" privind siguranţa sportivelor gay în Arabia Saudită

VIDEO | NEBUNIE ÎN „DERBY CAPITOLINO”. LAZIO ŞI ROMA AU TERMINAT LA EGALITATE UN MECI DE INFARCT

Noutăți Publicat pe 1 sep 2019

Una dintre viitoarele adversare ale CFR-ului din grupele Europa League, Lazio, a terminat la egalitate, 1-1, derby-ul cu marea rivală Roma. În direct pe LOOK PLUS, Lazio şi Roma au oferit un fotbal de calitate, în care au ratat o mulţime de ocazii şi au avut împreună nu mai puţin de 6 bare.

Toma a deschis scorul în minutul 17 prin Kolarov, care a transformat un penalty acordat pentru un henţ comis în careu de Savici. Lazio a egalat în minutul 58 prin Alberto, care a beneficiat de un serviciu excelent din partea lui Immobile. Şi tot Lazio ar fi putut să dea lovitura în prelungiri, când Lazzari a trimis în plasă, însă golul a fost anulat după o semnalizare de la margine. Lazio - Roma s-a terminat în cele din urmă 1-1, rezultat echitabil după desfăşurarea jocului.