A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

VIDEO | REAL, DEBUT PERFECT ÎN LA LIGA. MADRILENII AU CÂŞTIGAT ÎN 10 MECIUL DE LA VIGO

Video Publicat pe 17 aug 2019

Real Madrid are parte de un debut cum nu se putea mai bun în La Liga. După ce Barcelona a pierdut surprinzător la Bilbao (0-1), madrilenii au câştigat deplasarea dificilă de la Vigo, CU 3-1, chiar dacă au jucat aproape o repriză în inferioritate, după eliminarea lui Luka Modric, din minutul 56.

Real a lovit prima, în minutul 12. Titularizat surprinzător de Zidane, Bale l-a servit ideal pe Benzema, iar francezul l-a învins pe Blanco din apropiere. Eliminarea lui Modric a părut ca va complica lucrurile, însă a ieşit la rampă Kroos, care a dus scorul la 2-0, în minutul 62, cu un gol parcă de pe altă planetă. Neamţul a trimis o torpilă imparabilă de la circa 30 de metri şi a dus scorul la 2-0 pentru oaspeţi. Şi tot ei au făcut 3-0, prin Lucas, cu 10 minute înainte de final, însă rezultatul nu a fost acesta. Gazdele au marcat golul de onoare în prelungiri, Losada trecându-şi numele pe lista marcatorilor.