VIDEO | Inter - Lazio 1-1. Campioana Italiei a salvat remiza pe final VIDEO | Inter - Lazio 1-1. Campioana Italiei a salvat remiza pe final
VIDEO | Rapid - FCSB 0-0, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul orgoliilor pe Giuleşti. Echipele de start VIDEO | Rapid - FCSB 0-0, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul orgoliilor pe Giuleşti. Echipele de start
Dumitru Dragomir ştie ce transfer trebuie să facă Becali la FCSB. Surpriză mare: ”Piticul ăsta e cel mai bun!”

VIDEO | Emoţie la cote înalte pe Anfield! Jurgen Klopp, ultima reprezentaţie la Liverpool VIDEO | Emoţie la cote înalte pe Anfield! Jurgen Klopp, ultima reprezentaţie la Liverpool
VIDEO | Manchester City nu s-a încurcat în ultima etapă şi e campioană pentru a patra oară la rând VIDEO | Manchester City nu s-a încurcat în ultima etapă şi e campioană pentru a patra oară la rând
Vivi Răchită. mesaj pentru Gigi Becali! ”FCSB va termina pe 3” Vivi Răchită. mesaj pentru Gigi Becali! ”FCSB va termina pe 3”

VIDEO | REAL SE ÎMPIEDICĂ CHIAR PE „SANTIAGO BERNABEU”, 1-1 CU VALLADOLID

Video Publicat pe 24 aug 2019

Real Madrid nu a reuşit să treacă de Valladolid, într-un meci din etapa a doua a primei ligi spaniole. Francezul Karim Benzema a deschis târziu scorul pentru madrileni, în minutul 82, însă oaspeţii au reuşit să egaleze cu două minute înainte de final, prin Sergi Giardiola. Scorul final, 1-1, îi dezamăgeşte pe fanii madrilenilor. Etapa viitoare, Real va juca în deplasare, pe 1 septembrie, cu Villareal.