SCM Râmnicu Vâlcea anunţă venirea unei campioane mondiale SCM Râmnicu Vâlcea anunţă venirea unei campioane mondiale
Ronaldo şi-a scos la vânzare echipa de fotbal! Ronaldo şi-a scos la vânzare echipa de fotbal!
Lando Norris s-a tăiat la faţă la o petrecere la Amsterdam Lando Norris s-a tăiat la faţă la o petrecere la Amsterdam
Thiago Silva pleacă de la Chelsea la finalul sezonului Thiago Silva pleacă de la Chelsea la finalul sezonului
VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 2-1, în direct la Prima Sport 1! Coman înscrie în startul reprizei secunde VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 2-1, în direct la Prima Sport 1! Coman înscrie în startul reprizei secunde
NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat

VIDEO | REAL, VICTORIE CU MARI EMOŢII ÎN FAŢA „CĂLĂILOR” BARCELONEI

La Liga Publicat pe 5 oct 2019

Real Madrid a câştigat meciul disputat pe teren propriu cu Granada, 4-2, la capătul unui joc dramatic. În direct pe LOOK PLUS, Benzema a fost letal încă din minutul 2, iar Hazard a dus scorul la 2-0 în prelungirile primei reprize. Granada, echipă care a învins-o pe marea rivală a Realului, Barcelona, cu 2-0, a mai încasat un gol, în minutul 61, când Modric a fost excelent servit de acelaşi Hazard.

Machis, în minutul 69, a înscris pentru Granada din penalty, iar Duarte i-a readus de tot în joc pe oaspeţi cu golul marcat în minutul 78. Real a trăit mari emoţii pe final, însă Rodriguez, în prelungiri, a alungat orice dubii şi a stabilit scorul final, 4-2 pentru madrileni