Ultima oră
Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV

Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV
A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho

A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho
Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt

Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt
Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci
Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”

Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”
Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor

VIDEO | ”S-a ridicat nivelul”. Emil Săndoi, impresionat de ce a găsit în Superliga

Poli Iași Publicat de Daian Cutu pe 23 sep 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38236/21742610/1/uta-arad-poli-iasi-superliga-superbet-23-09-2024.jpg

 

 

UTA Arad a remizat pe teren propriu, scor 0-0, cu formaţia Poli Iaşi, într-un meci contând pentru etapa a zecea din Superligă.

Antrenorul moldovenilor, Emil Săndoi, a declarat la finalul partidei că nivelul din prima ligă a crescut faţă de ultima dată când a antrenat.

”Cred că am început meciul temători. În primele 15-20 de minute un prea ne-am regăsit. Fiind primul meci cu mine în deplasare, parcă am avut puţină teamă. Uşor, uşor, am crescut în joc, cred că am dominat şi noi. Am avut acea ocazie a lui Kamberi. Ştiţi cum e fotbalul? Când o loveşti prost, dai gol. Când o loveşti foarte bine, nu dai.

Ocazia lui Tailson a fost şi ea cât roata carului. Şi UTA a avut ocaziile ei, dar cele mai mari ocazii cred că noi le-ma avut. Ne aşteaptă două meciuri extrem de grele, dar eu cred că am ieşit ok din acesta două. Putea să iasă mai bine, dar şi mai rău.

S-a ridicat nivelul campionatului. Sunt multe echipe care au câştigat puncte”,
a spus Săndoi, la final de meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Poli Iași

Ultimele articole Toate articolele