Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză
Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut
Andrei Raţiu, integralist în eşecul clar al celor de la Rayo Vallecano cu Villarreal Andrei Raţiu, integralist în eşecul clar al celor de la Rayo Vallecano cu Villarreal

VIDEO | SURPRIZĂ LA TURNU MĂGURELE. RAPID SE ÎMPIEDICĂ DE ECHIPA LUI DRAGNEA JR.

Video Publicat pe 21 aug 2019

Rapid a fost învinsă de Turris Turnu Măgurele cu 3-1, într-un meci disputat azi şi care a contat pentru etapa a treia a ligii secunde. Deşi giuleştenii au deschis scorul prin Drăghiceanu, în minutul 39, gazdele au egalat doar două minute mai târziu prin Pană.

Şi tot Turris a înscris de două ori în repriza secundă, prin Tescan, în minutul 67 şi Voicu, în minutul 83, reuşind să se impună la final cu 3-1. Gazdele acumulează 9 puncte şi sunt pe locul 3, la egalitate de puncte cu liderul SCM Buzău şi cu UTA, dar cu un golaveraj mai slab. În schimb, Rapid este abia pe locul 9 cu 4 puncte.