E gata! Rafa Mujica va semna E gata! Rafa Mujica va semna
Darius Morris a murit la 33 de ani. Fostul baschetbalist a fost providenţial în ultimul playoff al lui Kobe Bryant Darius Morris a murit la 33 de ani. Fostul baschetbalist a fost providenţial în ultimul playoff al lui Kobe Bryant
Nu e Marius Şumudică! Un alt antrenor important ar putea ajunge la "U" Cluj Nu e Marius Şumudică! Un alt antrenor important ar putea ajunge la "U" Cluj
"A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV "A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV
"Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV "Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV
Jaqueline Cristian a urcat cinci locuri în clasamentul WTA Jaqueline Cristian a urcat cinci locuri în clasamentul WTA

VIDEO | „U” CLUJ, VICTORIE LA PAS CU VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU. ALEX POP A FOST OMUL MECIULUI

Video Publicat pe 11 aug 2019

Învinsă surprinzător în prima etapă de nou-promovata CSM Reşiţa, „U” Cluj a trecut fără emoţii de Viitorul Târgu Jiu, 3-0, într-un meci din etapa a doua a Ligii a 2-a.

A fost ziua lui Alex Pop, care a deschis scorul cu un gol de senzaţie, în minutul 35. Fotbalistul Universităţii Cluj l-a văzut pe portarul oltenilor puţin ieşit şi a marcat de la mijlocul terenului cu un şut de senzaţie şi îşi depune candidatura la golul campionatului.

Acelaşi Pop a recidivat în minutul 40, când a înscris pentru 2-0, pentru ca rezultatul final să fie stabilit de veteranul Goga, în minutul 56.

În clasamentul provizoriu, Universitatea Cluj este pe locul 11, cu 3 puncte, după două etape.