VIDEO | ”E greu când pleacă şi vin mulţi jucători”. Mircea Rednic termină sezonul fericit VIDEO | ”E greu când pleacă şi vin mulţi jucători”. Mircea Rednic termină sezonul fericit
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
VIDEO | Nottingham - Manchester City 0-2. ”Cetăţenii” sunt la un punct de primul loc VIDEO | Nottingham - Manchester City 0-2. ”Cetăţenii” sunt la un punct de primul loc
Brest, succes spectaculos cu Rennes. S-au marcat 9 goluri! Brest, succes spectaculos cu Rennes. S-au marcat 9 goluri!
VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare
Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi” Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi”

VIDEO | VESTE BUNĂ PENTRU CFR CLUJ. RENNES NU A REUŞIT SĂ TREACĂ NICI DE LILLE, DUPĂ CE REMIZASE CU CELTIC

Ligue 1 Publicat pe 22 sep 2019

Rennes şi Lille au terminat la egalitate, azi, într-un meci din etapa a şasea a Ligue 1. În direct pe Look Sport 2, oaspeţii au deschis scorul în minutul 47 prin Jonathan Ikone. Rennes a reacţionat şi a reuşit să restabilească egalitatea, graţie golului marcat de Adrien Hunou, în minutul 68. Nu a reuşit însă mai mult, astfel că viitoarea adeversară a CFR-ului în Europa League este la al doilea rezultat de egalitate consecutiv pe teren propriu, după cel de joi, din competiţia europeană, 1-1 cu Celtic.